ANNE HATHAWAY İSMİNDEN PİŞMANLIK DUYUYOR

anne-hathaway-isminden-pismanlik-duyuyor-BhyYpX7e.jpg
anne-hathaway-isminden-pismanlik-duyuyor-BhyYpX7e.jpg

‘Devil Wears Prada’ sinemasında Andy Sachs yahut ‘Princess Diaries’ sinemasında Amelia Thermopolis olmadan evvel Anne Hathaway, ‘Annie’ olarak biliniyordu. Kısa bir mühlet evvel isminin her vakit ‘Annie’ olmasını istediğini söyleyen Hathaway, Jimmy Fallon’un ‘The Tonight Show’ programında, isminin öyküsünü anlattı.

Jimmy Fallon’a “Bana Annie diyebilir misin? Zira herkes bu türlü diyor” diyen Hathaway, ‘Anne Hathaway’ isminin gençlik yıllarından geldiğini söyledi. Gençlik yıllarında Screen Actors Guild kayıdı yaptıran Hathaway, ‘Anne Hathaway’ diye kayıt yaptırmasının insanların kendisine hitap etme formunu değiştirdiğini söyledi.

Mesleği dışında herkesin kendisine ‘Annie’ dediğini söyleyen Hathaway, “14 yaşındayken, bir reklam sinemasında oynadım ve SAG kardı için kayıt olmam gerekti. Adım Anne Hathaway. Bu yüzden en hakikat seçim bu üzere geldi ancak hayatımın geri kalanında herkesin bana ‘Anne’ diyeceğini düşünemedim. Bana ‘Anne’ diyen tek kişi annem ve bunu da yalnızca bana kızgın olduğu vakit yapıyor. Yani gerçekten çok kızgın olduğu vakit. Bu yüzden ne vakit dışarı çıksam ve biri bana ismimle seslense, yanıma gelip bana bağıracaklarını düşünüyorum. Beşerler ‘Anne!’ diye bağırdıklarında, ben daima, ‘Ne? Ne yaptım ki?’ diye düşünüyorum” dedi.

Özel hayatında herkesin kendisine Annie dediğini hatırlatan Hathaway, sette ise çalışanların büsbütün farklı isimler ile hitap ettiğini anlattı. İnsanların kendisine ‘Miss H’ yahut ‘Hata’ diye seslendiğini söyleyen Hathaway, “İnsanlar çok şirin; küstah davranmak istemiyorlar ve bu yüzden sette süreksiz tahliller bulduklarını düşünüyorum. Zira gerçek şu ki kimse bana Anne diye seslenmekte rahat değil. Uymuyor. Ben bir Annie’yim” dedi.

Yorum Gönderin