BELLA HADID INSTAGRAM’A DÖNDÜ

bella-hadid-instagrama-dondu-JLkGD43G.jpg
bella-hadid-instagrama-dondu-JLkGD43G.jpg

Kısa bir aranın ardından Instagram sayfalarımızda Bella Hadid’i yeniden görmeye başladık! Mental sağlığını geliştirmek ve kendine odaklanmak için sosyal medyadan uzaklaştığını söyleyen Hadid, uzun bir yazı ile düşüncelerini takipçileri ile paylaştı. Ruh sağlığı ile ilgili birkaç fotoğraf eşliğinde uzun bir yazı yazan Hadid, ara verme sebebini tam olarak anlatamayacığını ama önümüzdeki haftalarda detayları hayranları ile paylaşacağını söyledi.

Sosyal medyaya ara verdiği sürede kişisel gelişim kitapları okuyan, at binen ve arkadaşları ile kaliteli vakit geçiren Bella Hadid, “Şu an size açıklamam çok fazla olacak ama düşünmek ve kendim hakkında öğrenmek için biraz zaman ayırdım ancak zamanlar ifade edeceğim. Şimdi geri dönüş yaparken buraya saf bilgelik, anılar ve şans ile geliyorum. Bu zamanda kendimle ve spiritüelliğim ile daha yakın bir ilişkim var, her zaman kendimde eksik olan öz sevgi duygusuyla, birkaç harika arkadaş ve bu kitaplarla vakit geçirdim. Kendimi, gücümü, ışığımı yeniden buldum. Acı çeken insanlara ve zamanla umuyorum ki dünyaya barış ve sevgi aracı olmak için buradayım… Beni destekleyen ve sevmeye devam eden meleklerime teşekkür ederim. Beni kurtardınız. Mental sağlığınızı iyileştirmek için kendinize zaman ayırın. Bu tam potansiyelinize ulaşmak için değer,” dedi.

5 Ocak’tan beri Instagram’da paylaşım yapmayan Hadid, geri dönüşünü 21 Ocak’ta yapmış oldu. Hayranlarına kendilerini geliştirmenin önemini anlatan Hadid, aynı zamanda mental sağlığın önemini vurguladı.

Yorum Gönderin