Gayretin Sürat Kesmeyeceği SteelSeries Sponsorluğundaki VALORANT Turnuvası Kayıtları Başladı

Oyun ve espor dünyasının önder markası SteelSeries sponsorluğundaki 2021 yılının birinci VALORANT Turnuvası kayıtları başladı.

Oyun ve espor dünyasının önder markası SteelSeries, 2021 yılında oyuncularla buluşacağı birinci turnuva olan VALORANT Turnuvası’nın kayıtlarının başladığını duyurdu. Oyun ve espor dünyasında kendinden kelam ettirmeyi her daim başaran SteelSeries, 19 Ocak tarihinde başlayan turnuva kayıtları ile 256 kadrosu kıyasıya çabaya davet ediyor. Toplamda 1280 oyuncunun yer alacağı turnuvanın kayıtları 24 Ocak’ta bitecek.

Split’in orta sokaklarından Icebox’un buz kesen fırtınalarına uzanacak SteelSeries sponsorluğundaki VALORANT Turnuvası’nın kayıtları başladı. Turnuvada 5 kişilik ekiplerden oluşacak olan toplamda 1280 oyuncu ile 2021 SteelSeries espor serisi için rekabetin birinci adımları atılıyor. 25 – 27 Ocak tarihleri ortasında gruplar yarı finale çıkmak için birbirleriyle ön eleme maçlarında gayret edecek. Ön eleme müsabakaları 1 oyun üzerinden, yarı final müsabakaları 3 maç üzerinden, final müsabakası ise 5 oyun üzerinden oynanacak.

25 Ocak tarihinde başlayacak A ve B Kümesi Eleme Turu’nda her biri 64 gruptan oluşan A ve B kümelerinde bulunan ekipler, tek maç üzerinden uğraş edecek. Her kümeden 1 grup yarı finale yükselme hakkı kazanacak. 26 Ocak tarihinde ise C ve D Kümesi Eleme Çeşidi gerçekleşecek. Tekrar her biri 64 ekipten oluşan C ve D kümelerinde yer alan kadrolar, tek maç üzerinden karşı karşıya gelecekler ve her kümeden 1 grup yarı finale yükselme talihi kazanacak. 27 Ocak tarihinde ise SteelSeries sponsorluğundaki VALORANT Turnuvası Küme Eleme Turları’ndan 1.olarak çıkan 4 ekip, 28 Ocak’ta gerçekleşecek büyük finale çıkmak için sessiz ve stratejik adımlarla rakiplerini alt etmeye çalışacak.

Kadroların Motive Kaynağı SteelSeries Mükafatları

SteelSeries sponsorluğundaki VALORANT Turnuvası’nda uğraş edecek ekipler 28 Ocak’taki final müsabakasının akabinde, birbirinden bedelli SteelSeries mükafatlarına sahip olacak. Grupları motive edecek düzeyde pahalı SteelSeries ekipmanları ortasında 1.takım için Apex Pro Klavye, 2.takım için Arctis 7 Wireless Kulaklık, 3.takım için Aerox 3 Wireless Mouse ve son olarak 4.takım için ise QCK Prism XL Mousepad yer alacak.

#Zaferİçin grubumla birlikte ben de bu gayretin bir modülü olmak istiyorum diyorsan hemen https://www.gaminginturkey.com/esports/steelseries-valorant-turnuvasi/ adresi üzerinden başvurunu yap, turnuvadaki yerini al. 2021 yılı boyunca devam edecek ve oyunculara birbirinden bedelli mükafatlar sunacak olan tüm SteelSeries turnuvaları için SteelSeries’in Instagram hesabını takip etmeyi unutma!

Yorum Gönderin