Kolay E-mail Pazarlama Otomasyonu

kolay-e-mail-pazarlama-otomasyonu-3xeuApZB.jpg
kolay-e-mail-pazarlama-otomasyonu-3xeuApZB.jpg


Müşterilerinizle ve hedef kitleniz ile daha kısa yoldan iletişim sağlayabilmek için birçok platformu bir araya getirebilirsiniz. Bu konuda Sendpulse olarak sizlere çoklu iletişim kanalları sunan bir platform hizmetleri veriyoruz. Bu platform içerisinde e-mail pazarlama veya web push hizmetleri alabiliyorsunuz.

Facebook chatbot ile Messenger kullanımı ve viber mesaj gibi birçok farklı seçeneği bir araya getiriyoruz. Bu sayede isterseniz ayrı ayrı isterseniz otomatik yanıtlama ile birleşim elde edebiliyorsunuz.Aynı platformda işlemsel e-postalar için kanalları birbirine birleştirerek, dönüşümü artırabilirsiniz.

Bu gibi birçok imkanla birlikte yüzlerce ücretsiz şablon, tetikleyici mesajlar ve zamanlamalı gönderim elde edilebilir. Abonelik formları sağlanabilir ve izleme imkanları gibi birçok fırsatı sistemimiz sayesinde elde edebilirsiniz.

E-Mail Pazarlama Sistemlerimizi Mutlaka Deneyin
E-mail pazarlama temel olarak, belirli bir kitleye ulaşmak için markalara avantajlar sağlamaktadır. Hedefli gönderim ile ürün tanıtım, bilgilendirme ve kutlama mesajları gibi noktalarda da toplu e-posta gönderimleri sağlanabilir. E-mail marketing olarak da adlandırılan bu işlemlerde toplu gönderim yapılarak, avantajlı pazarlama ve yüksek geri dönüşüm sağlanabilir.

Sendpulse sistemi olarak sizlere e-posta pazarlama kampanyalarında şablon kullanmanın avantajları konusunda da önerilerde bulunabiliriz. Kullanışlı bir e-posta editörümüz bulunduğu için sürükle-bırak yöntemi ile hızlı şekilde pratik şablonlar ile toplu mail gönderimleri sağlayabilirsiniz.

Bu sistemde abonelerinizin faaliyetlerini kontrol edebilir, toplu mail gönderimlerinizi kişiselleştirilebilir ve abonelik formları oluşturabilirsiniz. Bilhassa e-mail marketing fiyatları konusunda en uygun hizmetleri sistemimiz üzerinden alabilirsiniz.

Sistemimizde sunulan rapor ve grafiklerin kullanılması ile birlikte e-posta kampanyalarında sonuçları net bir şekilde görme imkanınız bulunur. İnsanlara daha kolay ulaşabilmek için toplu mail gönderimi konusunda uygun fiyatlar ile çok yüksek noktalara dahi ulaştırabilirsiniz.

Web Push İle Ziyaretçileri Yakınınızda Tutun
Web Push sistemi sayesinde her zaman ücretsiz pazarlama hizmetleri arasında kullanım elde edebilirsiniz. Oluşturacağınız bildirimler sayesinde ziyaretçileriniz web sitesinden ayrılsa da kısa sürede onları geri çekebilirsiniz. Kolay bir kurulum sağlayan bu hizmette çevrimdışı bildirimler oluşturabilir ve kişiselleştirme sağlayabilirsiniz.

Sendpulse firması olarak web push nedir konusunda size gereken tüm bilgileri sağladıktan sonra pratik bir kullanım imkanı sunuyoruz. Sistemde kolayca segmentasyon sağlayabilirsiniz. Müşterileriniz için oluşturduğunuz bildirimlerde satış, sipariş durumu ve önemli olayları aktarabilirsiniz.

Akıllı telefonlarda ve bilgisayarda kullanım sağlarken Google Chrome, Firefox ve Opera tarayıcıları ile uyum sağlayabilirsiniz. Özellikle bu bildirimler sayesinde web push notification oluşumları ile abonelik yönlendirmeleri yapabilirsiniz. Bu sayede yüksek abonelik tetikleyen mesajlar, çevrimdışı bildirimler ve yüksek tıklanma oranı elde edebilirsiniz. Hatta reklamverenler üzerinden aldığınız mesajlar ile bildirimleri para kazanma yollarına dönüştürebilirsiniz.

Facebook Chatbot Sayesinde Daha Fazla Kişiye Ulaşabilirsiniz
Facebook chatbot sistemi sayesinde e-mail veya bildirimler kadar etkili şekilde birçok fazla kişiye ulaşabilirsiniz. Çünkü sosyal medya çok etkili bir mecra olarak özellikle Messenger sayesinde Facebook’ta etki göstermektedir. Bu sayede kodlama olmadan bir chatbot tasarımı sağlayabilir ve kurulumunu gerçekleştirebilirsiniz.

Sistemimize eklediğiniz chatbot sayesinde Facebook sayfası seçebilir ve ile kişiler listenizi entegre edebilirsiniz. Sistemimiz sayesinde facebook chatbot nedir konusunda ön bilgiler alarak, daha kolay bir işlem sağlayabilirsiniz. Farklı mesaj türleri, canlı sohbet, test modülü, otomatik yayın, sohbet paneli ve mesaj ön izlemesi gibi fırsatlar bulabilirsiniz.

Viber Kullanımı Birçok Noktadan Daha Ucuz
Viber kullanımı sayesinde SMS göndermek yerine çok daha ucuz bir yöntem elde edebilirsiniz. Bu sistem yine bir mesaj gönderme sistemi sağlamakla birlikte ücretsiz telefon görüşmeleri gibi imkanlar da sunar. Mesajlarda medya dosyaları ekleyebilir, karakter sayısı konusunda neredeyse 6 kat daha fazla imkan elde edebilirsiniz.

Sistem sayesinde Viber web messenger kullanımını otomasyon sistemine eklediğimiz için metin, ürün görselleri ve kampanya görselleri birleştirilebilir. Bu sayede görsel algı artırılarak, çok daha etkili bir kampanya yürütme imkanına sahip olabilirsiniz. 1000 karakter mesajlar ile kolay bir ayarlama yapabilir, mükemmel fiyatla rahat bir yönetim elde edebilirsiniz.

İşlemsel E-Postalar İle Binlerce Kişiye Ulaşın
İşlemsel e-postalar belirli bir uygulama yoluyla toplu mail kampanyaları sağlıyor. Bu sayede Sendpulse sistemi üzerinde 12 bin e-postaya kadar ücretsiz gönderim elde edebiliyorsunuz. İşlemsel olduklarından dolayı bahsedildiği şekilde genellikle abonelik işlemleri, rezervasyon onayı, satış işlemleri gibi noktalarda cevap oluşturmak için kullanılırlar.Bu e-posta gönderileri hakkında etkinlik raporları alabilir, kolay bir kullanım ile otomatik cevaplamalar ve özel izleme elde edebilirsiniz.

Daha fazla detaylı bilgiye ulaşmak için Sendpulse sitesini ziyaret ediniz.

Yorum Gönderin