Vajinayı doğal olarak beyazlatmanın en kolay 7 yolu

vajinayi-dogal-olarak-beyazlatmanin-en-kolay-7-yolu-q12CS4QZ.jpg
vajinayi-dogal-olarak-beyazlatmanin-en-kolay-7-yolu-q12CS4QZ.jpg


Geniltal bölgedeki koyulukları beyazlatmak için en kolay basit evde uygulayabileceğimiz vajina beyazlatma tarifleri paylaşacağız. Bakım, güzellik rejimlerimizin çoğunun önemli bir parçasıdır. Vajinal cilt hassas ve kızarıklık, alerji ve koyu lekelere meyillidir. Genital bölgemizdeki koyu ten rengi, çoğumuzun hayatımızın bir noktasında mücadele ettiğimiz bir şeydir. Piyasada bulunan cilt beyazlatıcı kremler onu daha koyu hale getirir ve alerjik reaksiyonlara neden olur. Tüy dökücü kremler, dar giysiler, deri enfeksiyonları, yaşlanma ve obezite vajinayı koyulaştıran etkenlerdendir. İşte vajinayı doğal olarak beyazlatmanın en kolay 7 yolu.

Hindistan cevizi yağı ve bal​


Bir kase alın ve 1 tatlı kaşığı hindistancevizi yağı ile 1 tatlı kaşığı balı karıştırın, mikrodalgada yaklaşık 20 saniye ısıtın, karışımı vajinaya uygulayın ve 15 dakika bekletin. Gül suyu kullanarak karışımı çıkarın.

Yağlı süt​


Biraz süt ve pamuk alın. Pamuğu süte batırın ve en az on beş dakika vajina bölgesinde nazikçe uygulayın. Yağlı süt, cildin koyulaşmasını gideren bir peeling görevi görür.

Salatalık ve aloe vera​


Salatalığı ezin ve aloe vera jeli ile karıştırın, koyu olan bölgelere 15 dakika boyunca uygulayın. Soğuk suyla durulayın.

Yoğurt​


Vajinal bölgeye 10 dakika yoğurt ile masaj yapın. 15 dakika beklettikten sonra ılık suyla yıkayın.

Limon suyu​


Limon suyu, biraz su ve bir çorba kaşığı balla karıştırın ve vajina duvarlarına nazikçe uygulayın. 3 ila 5 dakika bekletin ve sonra durulayın. Ilık suyla yıkayın.

Yumurta akı​


Bir yumurta akını köpürene kadar çırpın. Daha sonra vajinal bölgeye uygun bir şekilde uygulayın. Kurumaya başladığında soğuk suyla durulayın.

Aloe vera ve Zerdeçal​


Bir kase alın, 1 çay kaşığı aloe vera jeli bir tutam zerdeçal ile karıştırın. Karışımı vajinal bölgeye uygulayın. 20 dakika bekletin. Ilık suyla durulayın ve silin. İşlemi günde 3 defa tekrarlayın.

Yorum Gönderin